Hakkımızda

Hakkımızda

İş dünyasında özel bir yeri olan, geleceğe yatırım yapılmasının gereğine inanan ve insanı sermayeden daha kıymetli gören File Dünyası, genç bir girişimci olarak 28.01.2011 de kurulmuştur.

Geniş ürün yelpazesi, kalite ve hizmet anlayışıyla Plastik File sektöründe lider olma yolunda hızla yükselen File Dünyası, sebze, meyve, narenciye filesinden büyük inşaatların emniyet ve koruma filesine kadar geniş bir yelpazede müşteri memnuniyetini ön planda bulundurmaktadır.

Bu amaçla birikim ve tecrübelerimizi yeni ve farklı iş alanlarına ve pazarlarına yönlendirmekte tereddüt etmeden, en büyük güvencemiz olan çalışanlarımızın alın teri ve her biri kendi alanında uzman yönetici kadromuzun üstün performansı ve cesaretiyle, yıllardır sektörde liderliğini gururla taşıdığımız koli teli, klips teli, oluklu mukavva, kutu makinası ve yedek parça satışı, pazarlama sektörlerinde de istikrar ve başarılarımız devam etmektedir.

Grubumuz, faaliyet gösterdiği her alanda yaptığı yatırımları başarıyla yürütmektedir. Yönetim, insan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiği önemle, 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalite ürünleri ve hizmetleri ile yerini almaya hazırdır.

Misyonumuz

Gelenekselleşmiş yaratıcılık ve atılımcılığımızla insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, daha güçlü Türkiye ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Sektöründe yenilikçi olan uluslararası firmalarla işbirliğine giderek, geleceğin teknolojisini bugünün Türkiye'sine taşımak, imalatlarını her alanda geliştirerek Türkiye' nin dünya pazarında hak ettiği yere gelmesinde pay sahibi olabilmek, önde gelen hedefimizdir.
http://www.filedunyasi.com.tr/betheme/ http://www.filedunyasi.com.tr/bethemesetting/ http://www.filedunyasi.com.tr/page/ http://www.filedunyasi.com.tr/build/ http://www.filedunyasi.com.tr/default/